Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

15 lutego 2021 r.
9:52

Wyciągnęli nastolatków z samochodów i pobili. Bo zajechali im drogę

Pięciu mężczyzn spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Byli niezwykle agresywni wobec czwórki nastolatków - wybili szyby oraz zniszczyli lusterka w samochodach, potem wyciągnęli ich na zewnątrz i pobili. A wszystko to, bo pokrzywdzeni zajechali im drogę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o pobiciu policjanci otrzymali w środę przed północą. Doszło do niego na jednym z parkingów w miejscowości Siennica Nadolna (pow. krasnostawski).

Mieszkańcy pow. krasnostawskiego w wieku od 16 do 19 lat siedzieli w samochodach. W pewnym momencie podeszło do nich czterech mężczyzn, którzy powybijali im szyby w autach i zniszczyli lusterka. Potem wyciągneli nastolatków na zewnątrz i pobili. Po wszystkim uciekli z miejsca zdarzenia.

Następnego dnia policjanci zatrzymali sześć osób.

– Wszyscy są mieszkańcami Krasnegostawu w wieku od 17 do 40 lat. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia. Jeden z nich odpowie też za groźby – podaje policja.

Mężczyźni mieli tłumaczyć się funkcjonariuszom "wcześniejszymi nieporozumieniami związanymi z zajeżdżaniem sobie drogi."

W piątek Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu pięciu podejrzanych na okres trzech miesięcy. Wobec 17-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych. Zgodnie z kodeksem karnym, udział w bójce lub pobiciu zagrożony jest karą do lat 3 więzienia, z kolei za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.

e-Wydanie

Pozostałe informacje

PGE Start Lublin przywiózł z Sopotu jedną wygraną

PGE Start Lublin gra w poniedziałek z Treflem Sopot

Lubelski zespół przywiózł z Sopotu jedno zwycięstwo. Miało ono miejsce w pierwszy spotkaniu, kiedy „czerwono-czarni” sensacyjnie ograli Trefl 100:81. Dwa dni później było już znacznie gorzej, a sopocianie triumfowali 95:79.

Wisłę w meczu z Rekordem poprowadził dotychczasowy trener drugiej drużyny Radosław Adamczyk

Wisła Puławy przegrała z Rekordem. "Przejechać 450 km w dniu meczu, to nie jest komfortowa sytuacja"

Wisła Puławy już bez Macieja Tokarczyka na ławce przegrała w niedzielę z Rekordem Bielsko-Biała 0:2.

Orlen Oil Motor Lublin - PRES Grupa Deweloperska Toruń [na żywo]

Orlen Oil Motor Lublin - PRES Grupa Deweloperska Toruń [na żywo]

Kwadrans wcześniej niż zaplanowano, a więc o 19.15 Orlen Oil Motor Lublin podejmie na swoim torze PRES Grupę Deweloperską Toruń

Dziś może solidnie popadać i powiać

W nocy może solidnie powiać i zagrzmieć

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie hydrologiczne I stopnia oraz ostrzeżenie I i II stopnia przed burzami, którym będzie towarzyszył grad i trąby powietrzne.

Niedoszły diler w drodze do więzienia

Wakacje w celi za pół kilo „amsterdamu”

36-latek z powiatu ryckiego trafił na 3 miesiące do aresztu. Mężczyzna liczył na szybki, bo chciał na rynek wprowadzić ponad 0,5 kilograma narkotyków. Policjanci w jego miejscu zamieszkania znaleźli marihuanę, amfetaminę i substancję psychotropową. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przyjmujący Bogdanki LUK Lublin Mikołaj Sawicki otrzymał pozytywny wynik testu antydopingowego

Pozytywny wynik testu antydopingowego u Mikołaja Sawickiego z Bogdanki LUK Lublin

Przyjmujący Bogdanki LUK Lublin i reprezentacji Polski Mikołaj Sawicki z pozytywnym wynikiem testu antydopingowego

Głosowanie w OKW nr 13 -hala ZST w Puławach
galeria

Puławianie poszli do urn. Wysoka frekwencja do południa

W powiecie puławskim frekwencja do godz. 12 wyniosła ponad 26,3 proc. co było piątym najwyższym wynikiem w województwie. Z naszym aparatem tym razem odwiedziliśmy obwodowe komisje w Puławach, Kurowie i Końskowoli.

Arkadiusz Adamczuk (w żółtej koszulce) to lider klasyfikacji strzelców lubelskiej klasy okręgowej. Piłkarz Polesia Kock zdobył już 42 bramki

Siedem goli w Bełżycach, Unia pokonała Polesie Kock

Polesie Kock przegrało z Unią Bełżyce 3:4 po meczu, w którym goście popełnili wiele błędów w obronie

„C” jak ciekawość, czary i czytanie – Festiwal Alfabet trwa w najlepsze
ZDJĘCIA
galeria

„C” jak ciekawość, czary i czytanie – Festiwal Alfabet trwa w najlepsze

Już po raz trzeci litery opanowały Ogród Saski – a wszystko za sprawą Festiwalu Alfabet, który w dniach 31 maja – 2 czerwca zaprosił młodych (i nieco starszych) miłośników książek do wspólnego odkrywania magii czytania. W tym roku całą imprezą rządzi litera „C” – jak ciekawość, Carroll, Collodi, czary… i całe mnóstwo świetnych wydarzeń!

VolkerWessels – najlepsza edycja poprzedniej edycji Tour de Pologne Women

W sierpniu województwo lubelskie ponownie będzie gościć Tour de Pologne Women

Sierpień będzie wyjątkowym miesiącem dla polskiego kolarstwa. 4 sierpnia rozpocznie się męska edycja Tour de Pologne. Potrwa ona do 10 sierpnia. Trasa tego wyścigu wprawdzie nie jest jeszcze znana, ale można spodziewać się, że do Polski znowu zawitają najlepsi kolarze z całego świata.

Polacy chętniej ruszyli do urn. Frekwencja lepsza niż w pierwszej turze
FREKWENCJA W POWIATACH

Polacy chętniej ruszyli do urn. Frekwencja lepsza niż w pierwszej turze

Państwowa Komisja Wyborcza podała frekwencję wyborczą na godzinę 12. W całej Polsce do urn poszło 24,83 proc. To o ponad 4 proc. więcej niż w pierwszej turze.

Międzynarodowy Dzień Dziecka – święto uśmiechu, zabawy i praw najmłodszych
Historia
galeria

Międzynarodowy Dzień Dziecka – święto uśmiechu, zabawy i praw najmłodszych

Międzynarodowy Dzień Dziecka to jedno z tych świąt, które na całym świecie budzi pozytywne emocje – pełne uśmiechów, zabawy i radości dzieci. Choć obchodzimy go w Polsce co roku 1 czerwca, to jego historia jest długa i ma globalny wymiar.

Wszyscy do urn. Swoje głosy oddają też lubelskie VIP-y

Wszyscy do urn. Swoje głosy oddają też lubelskie VIP-y

Prezydent miasta, radny, burmistrz - lokalni politycy również ruszyli do urn i oddają głosy na swoich kandydatów.

Polska lepsza od Irlandii Północnej, pierwszy gol Pauliny Tomasiak z Górnika Łęczna

Polska lepsza od Irlandii Północnej, pierwszy gol Pauliny Tomasiak z Górnika Łęczna

Polska pokonała w Belfaście Irlandię Północną i awansowała do dywizji A Ligi Narodów.

Maciej Tokarczyk nie poprowadzi już w tym sezonie Wisły Puławy

Trener Maciej Tokarczyk zakończył pracę w Wiśle Puławy

W piątek władze Wisły Puławy wystosowały specjalny komunikat informując, że Duma Powiśla w przyszłym sezonie nie wystąpi na poziomie centralnych rozgrywek w Polsce. Natomiast w niedzielę, kilka godzin przed ligowym starciem z Rekordem Bielsko-Biała klub poinformował o zakończeniu współpracy z trenerem Maciejem Tokarczykiem.

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium